Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: wt, 2018-03-06 15:23, ext.jtabaka

Klubokawiarnia, sala gimnastyczna, sala komputerowa, a także wspólna przestrzeń przeznaczona do pracy dla organizacji pozarządowych - to tylko kilka przykładów tego, co zostało zaprojektowane w tym jednym miejscu.

fot. logotyp CAM Nowolipie


Głównym celem Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” jest inicjowanie i wzmacnianie dialogu między różnymi pokoleniami warszawiaków. Centrum jest otwarte na wszelkie działania i inicjatywy współtworzone przez mieszkańców Warszawy, zarówno tych skupionych w organizacjach pozarządowych jak i działających indywidualnie.

W CAM „Nowolipie” można wymieniać się  doświadczeniami, uczyć się, rozmawiać na temat tego, jak zmieniać Warszawę by była jeszcze bardziej przyjazna starzeniu się.

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” znajduje się u z biegu skrzyżowania dwóch dużych arterii, Al. Solidarności oraz Al. Jana Pawła II. Jednocześnie budynek położony jest w drugiej linii zabudowań, dzięki czemu warszawiacy mogą skorzystać z zacisznej przestrzeni położonej w sercu Warszawy.

Koncepcja funkcjonowania CAM "Nowolipie" została wypracowana w ramach europejskiego projektu o nazwie „Innowacje na rzecz Aktywnego Starzenia się”. Projektanci zaangażowani w realizację działania zaproponowali zmiany dotyczące dotychczas istniejącego Ośrodka „Nowolipie”, w taki sposób by uwzględnić potrzeby obecnych i przyszłych użytkowników tego miejsca.

Dzięki gruntownej modernizacji otwieramy przyjazną i dostępną przestrzeń dla wszystkich, a w szczególności dla warszawskich seniorek i seniorów.

Zapraszamy na FB CAM "Nowolipie": www.facebook.pl/camnowolipie 

Kontakt do CAM "Nowolipie": ul. Nowolipie 25B, e-mail nowolipie@camnowolipie.pl, tel. (22) 838 34 96

----------------------

Pracownia plastyczna: http://senioralna.um.warszawa.pl/CAMpracowniaplastyczna

----------------------

KONKURSY:

Aktualne konkursy i zapytania ofertowe

Aktualne wyniki naborów

-----------------------

Zapytanie ofertowe na aranżację ogrodu CAM

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Raport ze sprawozdania finansowego Centrum Aktywności Międzypokoleniowej za rok 2018
    (plik: doc00680320190508151223.pdf, rozmiar pliku: 4592.74 KB)
    Pobierz