Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Znamy Laureatów na Miejsce Przyjazne Seniorom!

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pon, 2019-04-08 14:29, ext.jtabaka

W piątek 5 kwietnia 2019 r., w Domu Kultury "Świt" odbyła się Gala przyznania certyfikatów w konkursie na Miejsce Przyjazne Seniorom.


Zapraszamy się do zapoznania z listą Laureatów. 

W tym roku wręczyliśmy certyfikaty na lata 2019-2021. Ze wszystkich wniosków wytypowaliśmy 50 miejsc, a także przyznaliśmy 3 indywidualne wyróżnienia. To rekordowa liczba od momentu powstania Konkursu!

 

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy. Nagrodzonym gratulujemy

LAUREACI KONKURSU na "MIEJSCE PRZYJAZNE SENIOROM"Dzielnica
KATEGORIA A (publiczne instytucje obsługi mieszkańców):
1.Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. WarszawyBemowo
2.Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
3.Klub WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ
4.Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. WarszawyBiałołęka
5.Mokotowskie Centrum Integracji MieszkańcówMokotów
6.Miejski Ogród Zoologiczny w WarszawiePraga Północ
7.Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. WarszawyRembertów
8.Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
9.Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. WarszawyUrsynów
10.Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy Wilanów
11.Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"Wola
KATEGORIA B (sport i rekreacja):
12.Kompleks Sportowo Rekreacyjny Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy MokotówMokotów
13.Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy ŚródmieścieŚródmieście
KATEGORIA C (kultura, rozrywka, edukacja):
14.Ośrodek Kultury i Edukacji Spółdzielni Mieszkaniowej „Wola”Bemowo
15.Dzielnicowa Wypożyczalnia Multimedialna, filia Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy MokotówMokotów
16.Dom Kultury „Dorożkarnia”
17.Służewski Dom Kultury
18.Dom Kultury KADR
19.Czytelnia Naukowa nr IV, filia Biblioteki Publicznej im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów
20.Przystanek Książka - filia Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Ochota  Ochota
21.Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 101 - filia Biblioteki Publicznej im. Księdza Jana Twardowskiego Praga-PółnocPraga Północ
22.Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 6 - filia Biblioteki Publicznej im. Księdza Jana Twardowskiego Praga-Północ
23.Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów Rembertów
24.Warsztat Warszawski  przy Pl. Konstytucji   (kto to zorganizował i kto za nim stoi? Śródmieście
25.Muzeum Narodowe w Warszawie 
26.Klub 5+, Czytelnia Naukowa nr VII, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
27.Muzeum Domków dla Lalek
28.Spółdzielczy Dom Kultury „JOWISZ” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”Targówek
29.Klub Osiedlowy „PODGRODZIE” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”
30.Dom Kultury "ZACISZE" w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
31.Dom Kultury „ŚWIT” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
32.Biblioteka Publiczna  Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
33. Spółdzielczy Klub „JUNONA”, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bródno”
34.Kluboteka Dojrzałego CzłowiekaUrsynów
35.Dzielnicowy Ośrodek Kultury - Ursynów
36.Dom Sztuki Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „JARY”
37.Multikino Ursynów
38.Wypożyczalnia Nr 34, Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów
39.Wawerskie Centrum Kultury. Filia Aleksandrów Wawer
40.Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 82, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer
41.Ośrodek Kultury  Dzielnicy Wesoła m.st. WarszawyWesoła
42.Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, filia Centrum Kultury WilanówWilanów
43.Dom Pracy Twórczej, Centrum Kultury Wilanów
44.Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 52, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów
45.Zespół Szkół nr 28Żoliborz
KATEGORIA D (gastronomia):
46.Klubokawiarnia Jaś & Małgosia Wola
KATEGORIA E (zakłady opieki zdrowotnej, apteki):
47.Centrum Diagnostyczno-Specjalistyczne i Przychodnia Rodzinna, przy Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-PółnocPraga Północ
48.Przychodnia Internistyczno-Specjalistyczna Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ
49.Przychodnia Lekarska przy ul. Kolegiackiej 3, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-MokotówWilanów
50.Przychodnia Lekarska przy ul. Przyczółkowej 33, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Mokotów
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE
1.Anna Kryczyk - Właścicielka kwiaciarni „Róża Pustyni” w Dzielnicy Wesoła
2.Robert Woźniak - Dyrektor Centrum  Kultury Wilanów
3.Walenty Piotr Jaworski - Właściciel zakładu optycznego w Dzielnicy Ochota

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Prezentacja Laureatów
    (plik: MPS_prezentacja_LAUREACI-lekka.pdf, rozmiar pliku: 3612.57 KB)
    Pobierz