Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

PROJEKT! SENSytywne rozmowy z Alicją

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pt, 2020-07-03 15:11, ext.iprzybyla

Już 16 lipca br. Rozpoczynamy drugą letnia edycję spotkań coachingowych dla seniorów z rozważaniami o relacjach, wartościach, potrzebach, emocjach, bliskości, wolności i wszystkim innym, co będzie dla Was ważne. W tym roku ponownie prowadzić je będzie Alicja Kuczyńska - Krata: mediator/superiwizor, terapeuta relacji, coach.

fot. ORGANIZATOR

Zajęcia będą realizowane w cyklu 8 spotkań we wtorki i w czwartki od godziny 11.00 do godziny 13.00 w lokalu Fundacji Metamorfozy przy ul. Marszałkowskiej 81/20.

Opis projektu:

Człowiek rozwija się przez całe życie. Dopóki jest w nas wola obserwowania i doświadczania sytuacji tak, aby wyciągać z nich wnioski, i wprowadzać zmiany w nasze funkcjonowanie – nasz umysł i ciało są wciąż aktywne. Zaangażowanie w to, co jest dla nas wartościowe i ważne, w to, co lubimy i co sprawia, że odczuwamy wdzięczność i satysfakcję, mobilizuje nasz organizm do regenerowania sił, a co za tym idzie - odnowy psychicznej, fizycznej i duchowej.

Szczególnie w drugim półwieczu życia, kiedy najczęściej dzieci „wyfrunęły z gniazda”, niejednokrotnie założyły rodziny i mają już swoje potomstwo, angażującą pracę, warto zwrócić się na nowo ku sobie. To piękny okres na to, aby zacząć odkrywać siebie na nowo, przyjrzeć się swoim potrzebom, znaleźć sposoby na ich realizację w życiu. To dobry czas, aby zająć się tym, na co nie było przestrzeni wtedy, gdy żyliśmy aktywnie zawodowo, wychowywaliśmy dzieci, byliśmy w wielu aktywnościach na raz.

Niewątpliwie warto uwierzyć, że to jest ten moment życia, kiedy można zacząć stwarzać siebie na nowo, poszukać tego, co umożliwia poznawanie siebie i rozwój, poszukać przyjacielskich, wspierających relacji z innymi ludźmi. Jak to zrobić?

Zapisy:

Tel. 507-250-505

fundacja.metamorfozy@gmail.com

Środki ostrożności:

Ze względu na restrykcje związane z koronawirusem w tym roku ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz deklaracja uczestnictwa we wszystkich 8 spotkaniach coachinigowych w tym cyklu. Zapewniamy Państwu wymagane środki higieniczne. Na spotkaniach obowiązują maseczki lub przyłbice ochronne.

Spotkania są bezpłatne.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/888607244955254/

Działanie współfinansuje Urząd m.st. Warszawy w ramach programu "Rozwój oferty integracyjnej, edukacyjnej i kulturalnej skierowanej do seniorów oraz mającej na celu utrzymanie samodzielności seniorów".