Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

PRACOWNIA PLASTYCZNA Centrum Aktywności Międzypokoleniowej...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pon, 2019-11-18 11:33, ext.jtabaka

PRACOWNIA PLASTYCZNA Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”

Pracownia plastyczna Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” jest otwarta zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących uczestników, zainteresowanych rozwijaniem swoich talentów w dziedzinie malarstwa i rysunku.


Warsztaty plastyczne pod okiem instruktorki odbywają się przez dwie godziny:

w środy od 17.00 i w piątki od 10.00.

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, ul. Nowolipie 25b, e-mail nowolipie@camnowolipie.pl, tel. (22) 838 34 96

Wstęp wolny.

 

W pracowni panuje swobodna, przyjacielska atmosfera, uczestnicy wspierają się wzajemnie. Instruktorka, malarka - Dorota Podlaska służy radą w sprawach technicznych i artystycznych. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają różnorodne techniki malarskie i rysunkowe, ćwiczą umiejętności manualne, pobudzają kreatywne myślenie. Jest też miejsce na przetwarzanie osobistych doświadczeń i emocji na język sztuki, doświadczanie sztuki jako autoterapii. Warsztaty kładą nacisk na drogę poszukiwania, proces tworzenia, zdobywanie umiejętności obserwacji.

 

Każde ze spotkań ma inną treść i charakter, wykorzystuje różnorodne materiały i techniki.

Pracownia zapewnia materiały malarskie.

 

Obecnie skupiamy się na ćwiczeniach przybliżających podstawowe elementy kompozycji: linię, barwę, bryłę, fakturę, przestrzeni i światło. Jest też miejsce na ćwiczenia z wyobraźni, pobudzające kreatywność, na zabawę.

 

Jeśli chcesz pogłębiać swoje umiejętności lub zacząć od zera - serdecznie zapraszamy.