Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Taksówka dla Powstańca

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: śr, 2019-03-13 11:35, ext.jtabaka

„Taksówkę dla powstańca” dedykujemy Powstańcom Warszawskim, by umożliwić Państwu odwiedziny na grobach bliskich, dojazd do lekarza czy odwiedziny u przyjaciół i rodziny.

„Taksówkę dla powstańca” dedykujemy Powstańcom Warszawskim, by umożliwić Państwu odwiedziny na grobach bliskich, dojazd do lekarza czy odwiedziny u przyjaciół i rodziny. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty, która stanowi uzupełnienie realizowanej od wielu lat polityki senioralnej m.st. Warszawy.

Mamy również nadzieję, że „Taksówką dla powstańca” dojedziecie Państwo na ważne wydarzenia rocznicowe, czy też do miejsc, które mają dla Państwa szczególne znaczenie, np. Muzeum Powstania Warszawskiego, czy też nowo otwarty Dom Dziennego Wsparcia dla Powstańców Warszawskich przy ul. Nowolipie 22. W placówce tej oferujemy Państwu kompleksowy program zagospodarowania czasu w formie zajęć i warsztatów integracyjnych, wspólnych spotkań, w tym międzypokoleniowych, zajęć ruchowych pod okiem fizjoterapeuty oraz terapii zajęciowej. Placówka działa przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 10 do 18, a usługi i świadczenia są bezpłatne.

W załączeniu regulamin korzystania z przewozów. 

Pliki do pobrania

  1. 1.

    (plik: Regulamin 22.02.2019.pdf, rozmiar pliku: 1040.71 KB)
    Pobierz