Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

POMOC DLA POWSTAŃCÓW

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: śr, 2019-03-13 11:35, ext.jtabaka

„Taksówkę dla powstańca” dedykujemy Powstańcom Warszawskim, by umożliwić Państwu odwiedziny na grobach bliskich, dojazd do lekarza czy odwiedziny u przyjaciół i rodziny.

„Taksówkę dla powstańca” dedykujemy Powstańcom Warszawskim, by umożliwić Państwu odwiedziny na grobach bliskich, dojazd do lekarza czy odwiedziny u przyjaciół i rodziny. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty, która stanowi uzupełnienie realizowanej od wielu lat polityki senioralnej m.st. Warszawy.

Mamy również nadzieję, że „Taksówką dla powstańca” dojedziecie Państwo na ważne wydarzenia rocznicowe, czy też do miejsc, które mają dla Państwa szczególne znaczenie, np. Muzeum Powstania Warszawskiego, czy też nowo otwarty Dom Dziennego Wsparcia dla Powstańców Warszawskich przy ul. Nowolipie 22. W placówce tej oferujemy Państwu kompleksowy program zagospodarowania czasu w formie zajęć i warsztatów integracyjnych, wspólnych spotkań, w tym międzypokoleniowych, zajęć ruchowych pod okiem fizjoterapeuty oraz terapii zajęciowej. Placówka działa przez pięć dni w tygodniu w godzinach od 10 do 18, a usługi i świadczenia są bezpłatne.

W załączeniu regulamin korzystania z przewozów. 

DOWÓZ ZAKUPÓW W OKRESIE EPIDEMII

W celu zamówienia dowozu zakupów dla Powstańców Warszawskich  należy skontaktować się z centralą WAWA Taxi pod nr tel.  22 333 4444 lub 19 644.

Kierowcy dostarczają zakupy zamówione w konkretnym sklepie lub realizują zakupy zgodnie z przygotowaną przez Powstańca listą. Jeżeli jest to zlecenie realizacji zakupów i dostawy, to operator przyjmuje zlecenie odnotowując numer telefonu Powstańca i adres dostawy.  Następnie Kierowca który podejmie zlecenie, kontaktuje się z Zamawiającym i telefonicznie przyjmuje listę zakupów do realizacji. Dalsze ustalenia odbywają się bezpośrednio pomiędzy Zamawiającym, a kierowcą. Płatność za kurs odbywa się analogicznie jak do tej pory. Kierowca za dowóz zakupów ściąga z karty opłatę tak jak za przejazd z pasażerem.

Rozliczenie zakupów odbywa się gotówką lub kartą płatniczą na miejscu u Klienta. Z uwagi na bezpieczeństwo kierowców zakupy najczęściej będą realizowane w małych (lokalnych) sklepach takich jak np. Żabka.

Lista zakupów może dotyczyć jedynie artykułów powszechnie dostępnych.

Bardzo proszę o pilne przekazanie informacji do jak największej liczby Powstańców. Rekomendujemy aby Powstańcy i osoby starsze pozostały w domach.

Pliki do pobrania

  1. 1.

    (plik: Regulamin 22.02.2019.pdf, rozmiar pliku: 1040.71 KB)
    Pobierz