Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

opera on-line

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pon, 2020-04-20 17:32, ext.iprzybyla

Zachęcamy do udziału w spektaklach opery on-line. Skorzystajcie z szerokiej oferty.

 

  • WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA 

Warszawska Opera Kameralna odwiedza Państwa w jedyny możliwy obecnie sposób – w ramach akcji #zostańwdomu, prowadząc szeroko zakrojone działania artystyczne online. Sięgając do przepastnych zasobów WOK, w pierwszym projekcie „Opera z fotelacodziennie o godzinie 19 na stronie FB https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna i kanale YT https://www.youtube.com/WarszawskaOperaKameralna prezentuje Państwu piękne zdjęcia, najsłynniejsze arie operowe z udziałem wybitnych artystów, fragmenty Festiwalu Mozartowskiego, jednego z naszych sztandarowych przedsięwzięć, operowe smaczki, przybliżamy naszą historię oraz pokazujemy wcześniej niepublikowane materiały na dedykowanej stronie: https://repertuar.operakameralna.pl/operazfotela.

Natomiast w każdą sobotę o godz. 19:00 zaprasza do obejrzenia kolejnych odcinków cyklu operaOK!, nowatorskiego przedsięwzięcia, które od momentu swej premiery 11 kwietnia cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Wystarczy rozsiąść się wygodnie w zaciszu domowym, włączyć Internet i delektować się muzyczną ucztą.

 

  • TEATR WIELKI - OPERA NARODOWA

Teatr Wielki - Opera Narodowa oferuje wysokiej jakości materiały video na platformie VOD: http://vod.teatrwielki.pl/

W repertuarze m.in. Tosca, Legenda Bałtyku, Halka (Wileńska), Mąż i żona, Straszny dwór, Flis, Przypowieść sarmacka, Cud albo Krakowiaki i Góra.

Ponadto można przejść wirtualnym spacerem po Teatrze Wielkim, a także skorzystać ze spacerów po wystawach w Galerii Opera, a tam m.in.: Władysław Hasior, Rajmund Ziemski, Viva Moniuszko, Zbigniew Makowski, Ignacy jan Paderewski.