Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Poradnik "ABC Seniora. Aktywne i godne życie w Warszawie"

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pt, 2017-03-24 11:22, ext.mnawrot

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem „ABC Seniora. Aktywne i godne życie w Warszawie”, przygotowanym specjalnie dla warszawskich Seniorów w ramach projektu "AGE – Działania na rzecz aktywnego i godnego starzenia się w Warszawie", który jest współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.


Zawiera on szereg informacji i wskazówek przydatnych w życiu codziennym, dotyczących takich zagadnień jak: pomoc i wsparcie dla starszych osób, zdrowie, edukacja, bezpieczeństwo.

Mamy nadzieję, że zawarte w nim informacje przyczynią się do tego, że  Seniorzy będą prowadzić czynne, satysfakcjonujące i pełne radości życie w naszym mieście.

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, który dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie http://senioralna.um.warszawa.pl/projektyage-dz…/poradnik-ab.

Papierową wersję poradnika można odebrać w Biurze Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy ul. Niecała 2 w pok. 21 od pon. do pt. w godz. 8.30-16.00.

Pliki do pobrania

  1. 1.

    (plik: ABC Seniora. Aktywne i godne życie w Warszawie.pdf, rozmiar pliku: 3029.11 KB)
    Pobierz