Warszawa Senioralna

CAM Nowolipie poszukuje osoby do współpracy!

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: śr, 2018-05-30 10:52, ext.mseredynska

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie" poszukuje osoby do współpracy przy rozwoju wolontariatu wśród seniorów. Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny powinny zostać przesłane na adres lech.uliasz@camnowolipie.pl do dnia 8 czerwca 2018 r do godziny 12.00.

 Urząd m.st. Warszawy realizuje projekt „Ochotnicy warszawscy” mający na celu rozwój i promocję wolontariatu w stolicy. Jednym z istotnych obszarów działań jest rozwój wolontariatu seniorów i popularyzacja współpracy z seniorami wśród organizatorów wolontariatu, m.in. organizacji pozarządowych i instytucji.

 Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” jest miejscem integrującym i wzmacniającym dialog między pokoleniami w Warszawie i działającym na rzecz aktywizacji seniorów.

 W ramach współpracy w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie" i zespołu projektu „Ochotnicy warszawscy” powstanie nowa przestrzeń dedykowana działaniom promującym i rozwijającym aktywność senioralną poprzez wolontariat.

 ZADANIA:

Działania w zakresie rozwoju wolontariatu senioralnego w Warszawie w tym:

  •   prowadzenie punktu informacyjnego wspierającego seniorów w znalezieniu wolontariatu i wsparcie w kontakcie seniorów z organizatorami wolontariatu,
  •   bieżący kontakt z seniorami odwiedzającymi CAM,
  •   promocja idei wolontariatu wśród osób starszych,
  •   organizacja wydarzeń aktywizujących osoby starsze poprzez wolontariat,
  •   bieżący kontakt z Zespołem projektu „Ochotnicy warszawscy”,
  •    wsparcie Zespołu CAM „Nowolipie" w bieżących działaniach na rzecz seniorów.

Praca w biurze Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie", na spotkaniach i wydarzeniach zewnętrznych.

WYMAGANIA:

  •    doświadczenie we współpracy z seniorami,
  •    doświadczenie w realizacji projektów społecznych, współpracy z organizacjami pozarządowymi,
  •    dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność autoprezentacji i swoboda wypowiedzi na forum publicznym.

Mile widziane:

  •   doświadczenie w organizacji i zarządzaniu wolontariatem,
  •   znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  •   szkolenie obejmujące szczegółową wiedzę merytoryczną z zakresu organizacji wolontariatu,
  •   zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (szukamy osoby chętnej do zaangażowania się na dłużej),
  •    zdobycie ciekawych doświadczeń w rozwijaniu nowej instytucji w Warszawie.

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"

www.senioralna.um.warszawa.pl/camnowolipie

Projekt „Ochotnicy warszawscy”
www.ochotnicy.waw.pl

Kontakt i więcej informacji:

Lech Uliasz, lech.uliasz@camnowolipie.pl , +48 22 838-34-96 wew. 40

 Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny powinny zostać przesłane na adres lech.uliasz@camnowolipie.pl  do dnia 8 czerwca 2018 r do godziny 12.00.

Osoby przesyłające swoje CV prosimy o dopisanie następującej zgody:

Zostałem poinformowany, o tym, że:

1.       Administratorem moich danych osobowych podanych jest Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” z siedzibą w Warszawie, adres ul. Nowolipie 25B, 01-002 Warszawa.

2.       Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

3.       Przetwarzanie przeze mnie danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażaną zgodę (art. 6 ust. 1 lita) RODO).

4.       Mam prawo do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5.       Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania rekrutacji.

6.        Moje dane osobowe  nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/ organizacji międzynarodowych.

7.       Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.