Badanie ankietowe realizacji Programu Warszawa Przyjazna Seniorom

opublikowano: czw, 2020-12-10 15:22, mborys

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym działań miasta na rzecz seniorów w latach 2013-2020.

Szanowni Państwo,

Program Warszawa Przyjazna Seniorom na lata 2013-2020 dobiega końca. Przyszedł czas podsumowań i rozliczeń. W związku z powyższym zwracamy się z gorąca prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej działań Miasta na rzecz seniorów w okres od 2013 roku do 2020 roku. Państwa głos jest dla nas bardzo ważny w kontekście Polityki Senioralnej Miasta na następne lata. Poniżej załączam link do ankiety. Jednocześnie prosimy o przekazanie informacji o ankiecie do swoich przyjaciół i znajomych ze środowiska senioralnego. Informacja o badaniu jest również dostępna na FB Warszawa Senioralna.

Badanie na zlecenie m.st. Warszawy przeprowadza Firma Eu-Consult.