Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej CAM "Nowolipie"

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pt, 2018-04-06 14:05, ext.mseredynska

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza, który dotyczy możliwości korzystania z przestrzeni w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” (CAM „Nowolipie”) przeznaczonej dla osób i organizacji, które działają na rzecz osób starszych i wymiany międzypokoleniowej.

Ankieta dotycząca CAM "Nowolipie" Ankieta dotycząca CAM "Nowolipie"
fot. Ankieta dotycząca CAM "Nowolipie"

CAM „Nowolipie” jest nowopowstałą jednostką miejską, której celem funkcjonowania jest m.in. stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju niekomercyjnych działań, projektów oraz inicjatyw na rzecz warszawskich seniorów.

W związku z powyższym  CAM "Nowolipie" proponuje nieodpłatne udostępnienie przestrzeni organizacjom pozarządowym, inicjatywom społecznym, a także osobom indywidualnym, którzy zajmują się wsparciem, poradnictwem dla osób starszych mieszkających w Warszawie oraz działaniami i integracją międzypokoleniową. W zamian CAM "Nowolipie" liczy na Państwa zaangażowanie w realizację działań podnoszących jakość życia ww. grup.

Celem kwestionariusza jest poznanie potrzeb osób/ organizacji zainteresowanych naszą ofertą i określenie preferowanego zakresu korzystania z naszych usług. 

Ankieta dostępna jest w formie elektronicznej na stronie: https://cawi.um.warszawa.pl/CAM_Nowolipie.pg

Na Państwa ankiety czekamy do 20 kwietnia br.