Tunezja – wakacje online

opublikowano: pon, 2020-06-22 16:01, ext.iprzybyla

We czwartek 25.06.2020, o godz. 15.00 zapraszamy na spotkanie online poprzez platformę zoom pt. Tunezja – wakacje online.

fot. organizator

Naszym przewodnikiem w zdalnej podróży będzie Mohamed Ali – Tunezyjczyk od 15 lat mieszkający w Polsce. Jako znawca regionu przedstawi nam kulturę i tradycje tego kraju. Mohamed jest rewelacyjnym ambasadorem swojego kraju, wspaniale gotuje i ma złote serce.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platfomy zoom. Wymagane są zapisy, dostęp do internetu i adres email. Chęć uczestniczenia proszę zgłaszać do środy 24.06 godz. 16.00 pod adres: dominika.witkowska@camnowolipie.pl

Po zgłoszeniu otrzymają Państwo link do spotkania. Ilość miejsc ograniczona, gdyż chcemy zachować kameralny i interaktywny charakter spotkania.

Kontynuacją wyprawy do Tunezji będą wirtualne warsztaty kulinarne prowadzone przez Mohadeda Ali. Szczegóły podamy wkrótce, ale obiecujemy, że będzie smakowicie!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Seniorzy w wielokulturowej Warszawie" realizowanego przez Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, finansowanego przez Urząd Miasta st. Warszawy, we współpracy z CAM „Nowolipie”.