Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Samoobrona, ochrona zwierząt i język arabski - SUPER OFERTA W CAM...

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pt, 2020-01-31 06:46, ext.iprzybyla

Samoobrona, ochrona zwierząt i język arabski - SUPER OFERTA W CAM NOWOLIPIE

Zachęcamy do skorzystania z oferty bezpłatnych zajęć w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie", ul. Nowolipie 25b

fot. organizator

Prelekcja dr Doroty Sumińskiej.

Słuchacze będą mogli poznać gatunki zwierząt dzielących z nami miejską przestrzeń, korzyści jakie z tego wynikają i obowiązki jakie my ludzie mamy względem zwierząt.  Głównym celem prelekcji jest dyskusja na temat: Jak pomagać i nie szkodzić? Co byłoby gdyby w mieście nie było wolnych zwierząt?  

Termin: 5 lutego godz. 14.30 Klubokawiarnia.

 

Międzypokoleniowe zajęcia z samoobrony.

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny cykl zajęć z samoobrony w CAM „Nowolipie”. Zajęcia odbywają się w pierwsze i trzecie niedziele miesiąca. Oparte są na Filipińskich Sztukach Walki (FMA) i dedykowane każdej grupie wiekowej - od dzieci po seniorów. Nie jest wymagana znajomość jakichkolwiek technik samoobrony ani ponadprzeciętna sprawność fizyczna. Celem zajęć jest edukacja dotycząca tego, jak zachować się i wyjść z opresji właśnie wtedy, gdy nie mamy przewagi fizycznej nad napastnikiem i jesteśmy np. z wnukami. Uczymy się nowych nawyków ruchowych dobrze przy tym bawiąc.

Zajęcia są otwarte zarówno dla chcących kontynuować naukę, jak i dla nowych uczestników. Zapisy: 22 636 70 42.

Prosimy o ubranie się w luźne stroje i przyniesienie ze sobą wody do picia.

Zajęcia prowadzi Sebastian Pierzchała -  wolontariusz, Trener Personalny ZDROFIT, instruktor Filipińskich Sztuk Walki (FMA), dla którego życie jest pasmem do odkrycia, a uśmiech i taniec lekarstwem na każdą dolegliwość. Zdrowie jest dla niego wartością nadrzędną, co często powtarza.

Zajęcia są prowadzone w ramach wolontariatu w CAM „Nowolipie”. Serdecznie zapraszamy!

Termin: 2 lutego godz. 11.30-12.30 Sala gimnastyczna 0.09.

 

Zapraszamy na nowe zajęcia: Nauka języka arabskiego z elementami wiedzy o kulturze Afryki i Bliskiego Wschodu.

Termin: poniedziałki: 1 grupa 14.00-15.30, 2 grupa 16.00-17.30, środy: 1 grupa 9.00-10.30, 2 grupa 11.00-12.00., Sala warsztatowa 1.06. Zapisy pod telefonem: 22 636 70 42.