Sąsiedzka Sieć Wsparcia na Solcu i Powiślu 4 i 28 sierpnia!

opublikowano: czw, 2018-08-02 15:49, ext.iprzybyla

Zachęcamy do uczestnictwa w Sąsiedzkiej Sieci Wsparcia na Solcu i Powiślu.

fot. organizator

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIA:

PIKNIK MIĘDZYPOKOLENIOWY PRZY GRILLU W OGRODZIE
miejsce: Miasteczka Przyrody MAL-MDK, ul. Fabryczna 1/3
dojazd: przystanek Torwar, dojście małą ścieżką wzdłuż Alei Lecha Kaczyńskiego lub ulicą Fabryczną (mijamy sklep Giant - po lewej i biurowiec - po prawej), skręcamy na końcu w małą ścieżkę i dochodzimy do MALu
termin: 4 sierpnia (sobota): godz. 14.00 - 19.00
Opis: Mamy na stanie dużego grilla. Dzięki Ewie i Jarkowi, którzy podarowali komin do rozpalenia grilla, z łatwością powstanie żar.  Każdy z uczestników przynosi ze sobą do jedzenia (kiełbaskę lub warzywa do pieczenia, chleb, bułki, herbatę, wodę, itd.) i jedną (1) dodatkową porcje dla nieznajomego. Byłoby super jeśli każda z osób przyniosłaby także po jednej rzeczy niezbędnej wszystkim, potrzebne są: serwetki (1 op.), chusteczki nawilżone (1 op.), 1 paczka węgla drzewnego, 1 aczka talerzyków papierowych, ketchup, musztarda, 1 opakowanie herbaty/kawy, mleko, cukier, sól.
W naszych zasobach mamy już na stałe 3 frisbee. Może ktoś przyniesie piłkę, szachy, gry planszowe?
W ogródku Miasteczka Przyrody są leżaczki i stawik. W budynku jest toaleta i bieżąca woda. Warunki idealne dla dzieci, bo choć blisko do Trasy Łazienkowskiej, to miejsce jest ogrodzone.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/472277939912605/

WARSZTATY: JAK MĄDRZE POMAGAĆ?
miejsce: Miasteczka Przyrody MAL-MDK, ul. Fabryczna 1/3
termin: 28 sierpnia (wtorek): godz. 17.15 i 19.30
Opis: apraszamy wszystkich chętnych gotowych współtworzyć nieodpłatnie sąsiedzkie sieci wspierania seniorów na osiedlu Solec i Powiśle na drugie z cyklu spotkanie warsztatowe, podczas którego będziemy uczyć się mądrego pomagania.
Spotkanie moderuje Anna Długołęcka, psycholog, psychoonkolog,trenerka rozwoju osobistego.
Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/256872661762721/

Dodatkowe informacje: