Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Nie chowaj pomysłów do szafy, włącz je do projektu SHAFE!

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: śr, 2020-04-15 14:47, ext.iprzybyla

W Warszawie realizowany jest projekt Erasmus. Jednym z liderów jest dr inż. Agnieszka Cieśla z Politechniki Warszawskiej. Partnerem projektu zostało m.st. Warszawa! Seniorzy mogą pomóc w stworzeniu rekomendacji do projektu.

fot. organizator

Projekt SHAFE dotyczy wszechstronnej edukacji opiekunów nieformalnych oraz środowiska osób starszych w zakresie zapewnienia seniorom dobrej przestrzeni, zarówno w ich domu, jak i w otoczeniu (dostęp do miejsc publicznych, procedury administracyjne, wykorzystanie nowych technologii itp.).
Dr inż. Agnieszka Cieśla z Politechniki Warszawskiej, która dowodzi polską częścią przedsięwzięcia, potrzebuje od was następujących informacji:
czy brałeś udział w projekcie lub słuszałeś o projekcie, który pomógł Tobie lub seniorom z Twojego otoczenia?
czy znasz przykłady skutecznych i ciekawych działań na rzecz seniorów?
Jeśli braliście udział w jakimś ciekawym projekcie, uważacie, że jakaś organizacja czy grupa robi coś szczególnego dla seniorów - zgłoście taką inicjatywę. Najciekawsze pomysły będą stanowiły podstawę do analizy polityki senioralnej, a w efekcie powstaną rekomendacje oraz ciekawe szkolenia.
Prześlij swoje zgłoszenie zawierające nazwę i opis projektu/przedsięwzięcia/ciekawego rozwiązania dla seniorów oraz swoje imię i nazwisko na adres:
senioralna@um.warszawa.pl
Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2020.