Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Festiwal Wolontariatu "Ochotnicy Warszawscy" już 8 i 9 czerwca

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pt, 2018-06-01 12:46, ext.mseredynska

Festiwal to dwudniowe wydarzenie (8-9 czerwca 2018 r.), do udziału w którym zapraszamy wszystkich warszawiaków, sympatyków wolontariatu, wolontariuszy oraz osoby, które zajmują się rozwijaniem i koordynacją wolontariatu w warszawskich instytucjach miejskich oraz organizacjach pozarządowych. 


Na uczestników Festiwalu czekają m.in. warsztaty z ekspertami, akcje wolontariackie, debata o wolontariacie w przestrzeni miejskiej, targi wolontariatu w Warszawie. Finałem pierwszego dnia Festiwalu będzie piknik na bulwarach przy moście Gdańskim, przy muralu projektu „Ochotnicy warszawscy”.

Piknik odbędzie się 8 czerwca w godzinach 17.00–21.00 na bulwarach wiślanych  w okolicach Mostu Gdańskiego. Dla uczestników przygotowane zostały liczne atrakcje – koncert na żywo, rejsy po Wiśle, zajęcia taneczne, ćwiczenia z pierwszej pomocy, przejażdżki na tandemach, puzzle wielkoformatowe, grę na bębnach, a także quizy z nagrodami oraz możliwość zrobienia sobie własnej wolontariackiej przypinki. Podczas pikniku będzie także szansa porozmawiać o możliwościach zaangażowania wolontariackiego w stolicy z organizacjami współpracującymi z m.st. Warszawa.

 
Więcej informacji o Festiwalu na stronie www.ochotnicy.waw.pl/festiwal