Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

ŁAPIĘ DZIEŃ - Zaplanuj swój czas z planerem!

Powiększ Zwykły Pomniejsz
opublikowano: pon, 2020-04-20 18:17, ext.iprzybyla

„Łapię dzień” – to akcja, poprzez którą chcemy zachęcić osoby starsze do planowania każdego dnia i zachowania rytmu, który pozwoli na osiąganie zamierzonych celów. Przygotowaliśmy planer z szablonem do planowania, w który można wpisywać zamierzone cele, aktywności.

fot. organizator

Wsparciem dla powstałego planera są filmiki z gimnastyką w domu, które opublikowane są na kanale Youtube i profilu FB.Pomagamy zacząć dzień od gimnastyki. Codziennie o 8.30 zamieszczamy na profilach FB i Youtube filmy, przygotowane na ochotnika, przez naszych wspaniałych instruktorów, z poranną gimnastyką. 

Espar jest stowarzyszeniem, które ma na celu promować aktywność wśród osób dorosłych i starszych. Od 2007 roku nieustannie i niestrudzenie nie ustajemy w działaniach, by zachęcać osoby 50+  do aktywności fizycznej  poza domem, na świeżym powietrzu, w gronie znajomych, w grupach. Zachęcaliśmy do udziału w nowych i różnorodnych formach rekreacji zorganizowanej,  do próbowania różnych form rekreacji zorganizowanych na zewnątrz, poza domem.

Zależy nam, by czas kwarantanny niósł ze sobą jakość.

Zapraszamy do współpracy. Chcemy dotrzeć z akcją do jak najszerszej grupy seniorów. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony stworazyszenia z ćwiczeniami dla seniorów: https://www.youtube.com/channel/UCtajbqgWvFntVtdmT-tdxpw

W załączniku można pobrać planer i szablon do samodzielnego wypełnienia po wydrukowaniu.

Pliki do pobrania

 1. 1.
  PLANER ŁAPIĘ DZIEŃ
  (plik: planer-lapiedzien1.jpg, rozmiar pliku: 293.97 KB)
  Pobierz
 2. 2.
  SZABLON ŁAPIĘ DZIEŃ
  (plik: planer-szablon-lapiedzien-1.jpg, rozmiar pliku: 210.17 KB)
  Pobierz