Warszawa Senioralna

Warszawa Senioralna

Aktualności

środa, 11 grudzień, 2019 - 13:12
XVI Warszawskie Spotkanie Wigilijne

Już 15 grudnia 2019 r. na ulicy Ząbkowskiej odbędzie się XVI Warszawskie Spotkanie Wigilijne – największe spotkanie świąteczne dla Mieszkańców Warszawy. Będzie pięknie, smacznie i muzycznie, dlatego nie może Was zabraknąć. Wstęp wolny.

poniedziałek, 9 grudzień, 2019 - 17:28
Nowy, grudniowy numer magazynu #POKOLENIA gotowy do odbioru!

Zapraszamy do lektury ostatniego w tym roku numeru magazynu #POKOLENIA. Pismo dostępne w wersji cyfrowej w sieci i w wersji papierowej.

piątek, 6 grudzień, 2019 - 13:12
Międzypokoleniowe spotkanie z tradycją – warsztat

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, zapraszamy zatem serdecznie na warsztaty świąteczne do CAM ”Nowolipie”, gdzie pod czujnym okiem kurpiowskich twórców ludowych zrobimy tradycyjne ozdoby świąteczne.

czwartek, 5 grudzień, 2019 - 17:02
Punkt Sąsiedzkiej Wymiany Roślin

Miejsce, w którym możesz bezpłatnie oddać, wymienić lub adoptować rośliny. Jeśli masz problem z roślinką, przerasta Cię gabarytowo lub nie radzisz sobie z jej uprawą – przyjdź do MAL Kłobucka! A znajdzie się dla mniej nowy dom.

wtorek, 3 grudzień, 2019 - 16:04
Spotkanie z Katarzyną Miller w Bibliotece na Woli

W czwartek 12 grudnia gościem biblioteki na Woli będzie Katarzyna Miller - filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej.

wtorek, 3 grudzień, 2019 - 15:45
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku. Niepełnosprawność drastycznie wzrasta z wiekiem. Dziś jest ten dzień, aby zadać sobie pytanie, co robimy każdego dnia, aby przedłużyć naszą sprawność.

poniedziałek, 2 grudzień, 2019 - 15:17
Zrób prezent gwiazdkowy w pracowni ceramicznej

W pracowni ceramicznej Masa Gliny zaoferuje w grudniu warsztaty, składające się z dwóch spotkań w odstępie tygodnia 7 i 14 XII w godzinach 11.00 - 13.00.

poniedziałek, 2 grudzień, 2019 - 15:09
Pszczelarz na ulicy Miodowej

W grudniu zapraszamy na spotkanie z doświadczonym pszczelarzem, panem Czesławem Korpysą – v-ce prezesem Regionalnego Związku Pszczelarzy Ziemi Piotrkowskiej. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się dlaczego miód nazywamy płynnym złotem, jak warto go stosować, w jakich schorzeniach przynosi ulgę.